HAKKIMIZDA

Unilabor Kimya, Endüstriyel bakım, temizlik ve hijyen kimyasalları sektöründe, 200’ den fazla ürünü portföyünde bulunduran yüzde yüz yerli sermaye ile kurulmuş bir Türk şirketidir.  Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, etkin iletişim ve sürdürülebilir gelişmeye önem veren bir anlayışla müşterilerine hizmet sunmaktadır.

 Önce Kaliteli Hizmet Felsefesi ile çalışan deneyimli, genç, dinamik, eğitimli ve güçlü bir kadroya sahip firmamız; belirlediği misyon doğrultusunda insan sağlığına ve çevreye duyarlı ürünleri sağlamayı hedefler. Hızlı ve kaliteli sonuç odaklı çözüm ortağınız, yeniliğe açık ve inovasyona önem veren kimliğimiz ile müşterilerimize ürünlerimizin demo uygulamalı olarak ürün tanıtımı, satış sonrası ürün kullanım eğitimleri ile en iyi sonuçları almayı hedeflemiştir.

MİSYONUMUZ

Temel değerlerimiz, Sektörün ve müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına, müşteri istekleri doğrultusunda etkili çözümler sunuyoruz. Çevre dostu- doğaya saygılı ürünler geliştirerek, çalışanlarına ve müşterilerine ve ülkemize değer katan bir firma olmaktır.

VİZYONUMUZ

Etkin yönetim, sürekli eğitim, toplumsal sorumluluk anlayışı ile tedarikçilerimize, müşterilerimize ve çalışanlarımıza katma değer sağlamak, sürekli geliştirdiğimiz kaliteli, sorun çözücü, hijyenik,  ekonomik ürünler ve profesyonel hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini en üst noktaya çıkartmaktır.

Unilabor Kimya San İç Dış Tic. Ltd. Şti.

Saygılarımızla…

HIZLI VE KALİTELİ SONUÇ & ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

Unilabor Kimya
Unilabor Kimya
Unilabor Kimya
Unilabor Kimya
Unilabor Kimya

Unilabor Kimya
Unilabor Kimya
Unilabor Kimya

Yüksek Stok Kapasitesi

Kaliteli Hizmet

Hızlı Teslimat

Güvenilir Ürünler